Szkolenia

Prowadzimy szkolenia na wszystkich poziomach nurkowych i instruktorskich w systemie International Diving Federation (IDF).

szkolenia jaskiniowe

Cave Diver

Kurs nurkowania jaskiniowego, który umożliwia bezpieczne nurkowanie turystyczne w jaskiniach ze stałym oporęczowaniem.

 

Full Cave Diver

Kurs nurkowania jaskiniowego, który umożliwia bezpieczne nurkowanie w jaskiniach bez stałego oporęczowania, obejmujący zaawansowane techniki nawigacyjne i ratownicze.

 

Expedition Cave Diver

Kurs nurkowania jaskiniowego dla najbardziej wymagających i doświadczonych nurków, obejmujący nurkowanie eksploracyjne, techniki pokonywania suchych partii i wykorzystywanie zaawansowanego sprzętu, takich jak obiegi zamknięte, habitaty czy skutery podwodne.

 

 szkolenia techniczne

Nitrox Diver

Kurs nurkowania z wykorzystaniem wzbogaconych mieszanek oddechowych do 40% tlenu.

 

Advanced Nitrox Diver

Kurs nurkowania technicznego umożliwiający planowanie i wykonywanie nurkowań dekompresyjnych do głębokości 50 metrów i z użyciem gazu dekompresyjnego do 100% tlenu.

 

Extended Range Diver

Kurs nurkowania technicznego, umożliwiający planowanie i wykonywanie nurkowań dekompresyjnych do maksymalnej głębokości 55 metrów i z użyciem dowolnej ilości gazów dekompresyjnych do 100% zawartości tlenu.

 

Trimix Diver

Kurs nurkowania na normoksycznych mieszankach helowych umożliwiający bezpieczne zaplanowanie i wykonanie nurkowania na trimixie,z wykorzystaniem dwóch gazów dekompresyjnych, do głębokości 65 metrów.

 

Full Trimix Diver

Kurs nurkowania na mieszankach helowych, bez ograniczeń głębokości, umożliwiający bezpieczne zaplanowanie i wykonanie nurkowania na trimixie, z użyciem dowolnej ilości gazów dekompresyjnych i podróżnych.

szkolenia specjalistyczne

 

Twinset Diver

Kurs nurkowania z użyciem zestawu dwubutlowego, popularnie zwanego twinsetem. Celem szkolenia jest nauczenie kursanta efektywnego korzystania z posiadanego sprzętu i rozumienia zasad, jakimi rządzi się dobrze dobrana i bezpieczna konfiguracja.

Side Mount Diver

Kurs nurkowania w konfiguracji bocznej, obejmujący procedury awaryjne, ratownicze i metody uzyskiwania idealnego trymu odpowiednie dla side mountu.

Advanced Side Mount Diver

Kurs nurkowania w konfiguracji bocznej z wykorzystaniem dużej ilości butli – umożliwia kontynuowanie szkolenia na kursach technicznych w konfiguracji side mount.

Ice Diver

Kurs umożliwiający bezpieczne planowanie i wykonywanie nurkowań podlodowych przy stosowaniu specjalistycznych narzędzi i procedur bezpieczeństwa.

Advanced Ice Diver

Zaawansowany kurs podlodowy, który umożliwia nurkowanie pod lodem przy użyciu technik zaczerpniętych z nurkowania jaskiniowego.

Wreck Diver

Kurs nurkowania na wrakach, uwzględniający stosowanie specjalistycznych narzędzi, a także technik i procedur dopasowanych do specyficznych warunków panujących na wrakach.

Advanced Wreck Diver

Zaawansowany kurs nurkowania wrakowego, który umożliwia bezpieczne planowanie i wykonywanie penetracji wnętrza wraku, przy użyciu technik linowych i procedur odpowiednich do specyficznych warunków.

DPV Diver

Kurs nurkowania z wykorzystywaniem skuterów podwodnych.

SCR Diver

Poznając idee pętli oddechowej poszerzysz swoje horyzonty myślowe, wstąpisz na ścieżkę nurkujących bez bąbli i hałasu. Będziesz gotowy do samodzielnego obsłużenia rebreathera o obiegu półzamkniętym na powierzchni i pod wodą.

Gas Blender

Kurs gas blenderski dla wszystkich, którzy chcą nauczyć się sporządzania odpowiednich mieszanin gazowych. Ułatwia znalezienie pracy w bazie nurkowej w dowolnym miejscu na świecie. Nie wymaga uprawnień nurkowych!

 Komentarze są zamknięte.