Instruktorzy

 Błażej Pruski

blazej-pruskiZ nurkowaniem związany od ponad 36-ciu lat. Podróżnik, kolekcjoner klimatów i ulotnych wrażeń . Uważny obserwator. Nigdy nie spełniony zawodowo absolwent politechniki. Bogata przeszłość zawodowa, w tym korporacyjna. Miał okazję nurkować w jaskiniach m.in. kubańskich, bułgarskich, tureckich, albańskich, włoskich i francuskich.
Nauczyciel nurkowania od ponad 30 lat w wielu specjalizacjach. Course Director IDF, Expedition Cave Instructor Trainer oraz Full Trimix Instructor Trainer tej federacji. Poszukiwacz nowych wyzwań, nonkonformista z zamiłowaniem do wywracania mózgów na lewą stronę :o)

Sebastian Dobrowolski  

sebastian-dobrowolski Course Director IDF, płetwonurek techniczny, rebreatherowy i jaskiniowy z 15-letnim stażem. Instruktor nurkowania jaskiniowego na poziomie Expedition Cave Instructor Trainer oraz technicznego na poziomie Full Trimix Instructor Trainer. Posiada na swoim koncie ponad 2000 wykonanych nurkowań. Pół roku spędził pracując jako płetwonurek za kołem podbiegunowym. Od blisko dekady związany z Grupą Nurków Jaskiniowych PZA, dzięki której nurkowanie jaskiniowe stało się jego największą życiową pasją. Brał udział w zagranicznych wyprawach jaskiniowych m.in. do Albanii, Macedonii, Serbii, Chorwacji, Kosowa, Grecji, Francji, Włoch. Nurkował w jaskiniach i zalanych podziemiach w Polsce.
Od najmłodszych lat związany ze sportami walki – początkowo jako zawodnik Judo, następnie Ju-jitsu sportowego i finalnie brazylijskiego – z sukcesami na arenie ogólnopolskiej. Próbował swoich sił również w MMA.
Absolwent Wydziału Prawa, Administracji i Ekonomii Uniwersytetu Wrocławskiego. Z zawodu strażak i instruktor samoobrony, z zamiłowania grotołaz, alpinista i podróżnik. Uwielbia docierać z plecakiem wszędzie tam, gdzie widok turysty wciąż budzi zdziwienie, a loty czarterowe nie są na porządku dziennym.Komentarze są zamknięte.